Aicinām savā komandā

EKSPORTA PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTU

Uzņēmums SIA „SPORT REVOLUTION” ir viens no vadošajiem nūjas sportu trenažieru ražotājiem pasaulē. www.sport-revolution.com

Mūsu produkti ir sasnieguši lielu atpazīstamību un popularitāti Eiropas un Ziemeļamerikas  valstu tirgos, kā arī citur pasaulē.

Pēdējā gada laikā ir ievērojami audzis eksporta apjoms, un līdz ar darba apjoma palielināšanos mēs izsludinām konkursu uz vakanci

EKSPORTA PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS

Galvenie darba pienākumi:

Izstrādāt un ieviest pārdošanas un klientu apkalpošanas stratēģiju;

Regulāri doties komandējumos, lai tiktos ar ārvalstu klientiem klātienē.  Jaunu biznesa kontaktu dibināšana ārpus Latvijas robežām.

Augsta līmeņa profesionālu pārrunu un prezentāciju vadīšana esošo un jauno klientu uzņēmumu iepirkumu un vadības komandām;

Līgumu slēgšana ar jaunajiem klientiem;

Esošo klientu apkalpošana ar mērķi paaugstināt saražotās produkcijas noietu un atpazīstamību dažādu valstu tirgos;

Klientu pasūtījumu izpildes koordinēšana un līgumsaistību izpildes kontrole;

Regulāra konkurentu izpēte un analīze;

Regulāra pārdošanas plānu izpildes uzraudzība, datu analīze un uzstādīto mērķu sasniegšanas stimulēšana;

Cieša sadarbība ar Eksporta pārdošanas nodaļu un citām saistītajām struktūrvienībām uzņēmumā;

Klientu iepirkumu/pārdošanas analīze un priekšlikumu sagatavošana kompānijas uzstādīto mērķu sasniegšanai;

Atskaišu sagatavošana un iesniegšana uzņēmuma vadībai.

Prasības pretendentiem:

Pieredze aktīvajā pārdošanā (vēlams sporta industrijā);

Pieredze dažāda līmeņa biznesa pārrunu organizēšanā un vadīšanā ar ārvalstu klientiem;

Pieredze e- komercijā;

Iespēja regulāri doties ārvalstu komandējumos (vismaz 50 dienas gadā);

Augstākā izglītība biznesa vadībā vai ekonomikā, kā arī papildus apmācības pārdošanā un/vai eksporta pārdošanā;

Teicamas angļu  valodas un latviešu valodas zināšanas gan mutiski, gan rakstos;

Stratēģiska domāšana, risinājumu pielāgošanas un pārliecināšanas spējas;

Izcilas komunikācijas prasmes;

Analītiska un sistēmiska domāšana;

Spēja patstāvīgi plānot un organizēt darbu;

Datorprasmes pieredzējuša lietotāja līmenī;

B kategorijas autovadītāja apliecība.

Piedāvājam:

Interesantu un dinamisku darba vidi;

Darba vietu Rīgas centrā;

Komandējumus ārpus Latvijas;

Atsaucīgu un draudzīgu komandu;

Izaugsmes iespējas;

Progresīvu atalgojumu un sociālās garantijas;

Ja vēlies pievienoties mūsu komandai, lūdzam CV un motivācijas vēstuli sūtīt uz e-pasta adresi janis@sportrevolution.eu ar norādi “EKSPORTA PĀRDOŠANAS SPECIĀLISTS/-E”.

Mēs novērtējam katru pieteikumu, bet lūdzam ņemt vērā, ka sazināsimies ar kandidātiem, kuri tiks virzīti uz nākamo kārtu. Piesakoties, Jūsu iesniegtie dati tiks apstrādāti, ņemot vērā normatīvajos aktos noteikto personas datu konfidencialitāti.

Hockey Revolution

FOLLOW US

SIGN UP FOR NEWS

ADRESS:Kandavas street 29-86, Riga, Latvija, Eiropa